SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 330 000 €
(11 083 € / m²)
Prodaja
3
1
120 m²
Beco da Galheta, Lisboa

spalnica3
površina120 m²
kopalnice1

Ostalo
Starost oglasa: 238 dni
Posodobljeno: 237 dni

Lokacija

Beco da Galheta, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Socicorreia

Podobni oglasi