Seznam ponudb
8
8
8
1 430 000 €
(10 000 € / m²)
Prodaja
2
1
143 m²
Avenida da Liberdade, Lisboa
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
143 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Loft | 2 ložnice | Av. Liberdade | vysoké stropy | 145,45m2
Grand Loft Avenida, budova, která si zachovává kouzlo minulých let s moderními požadavk...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Dvigalo
Internet
Klimatizacija
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Visoki stropi
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
266 dni
Posodobljeno:
256 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Avenida da Liberdade, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.