SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 290 000 €
(7 588 € / m²)
Prodaja
4
2+
170 m²
Avenida do Índico, Lisboa

spalnica4
površina170 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT580038

We present this magnificent 170m² three-bedroom duplex apartment, located in the heart of Parque das Nações, one ...

Ostalo
Starost oglasa: 271 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Avenida do Índico, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZOME Lisboa Time Oriente

Podobni oglasi