SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
927 000 €
(8 061 € / m²)
Prodaja
2
2+
115 m²
Rua Cidade de Bucareste, Lisboa

spalnica2
površina115 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Step into a more refined pace of Lisbon living with this sophisticated T1+1 duplex in sought-after Campo Pequeno.

Ostalo
Starost oglasa: 382 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Rua Cidade de Bucareste, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Portugal

Podobni oglasi