Seznam ponudb
37
37
37
640 000 €
(4 741 € / m²)
Prodaja
3
2+
135 m²
Rua da Ameijeira, Lagos
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
135 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Identificação do imóvel: ZMPT558808
Located in the highest area of the city, 'Sta. Maria 2 - Apartments & Lifestyle' stands out from the others for i...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
A - Izjemno varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
493 dni
Posodobljeno:
27 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rua da Ameijeira, Lagos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.