SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
545 000 €
(4 160 € / m²)
Prodaja
2
2+
131 m²
Praça Gil Eannes, Lagos

spalnica2
površina131 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Se pretende vir viverpara o Algarve, numa zona em que é bom viver, esta nova construção é a soluçãoideal para comprar o vosso apartamento de qualidade...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 489 dni
Posodobljeno: 489 dni

Lokacija

Praça Gil Eannes, Lagos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Predimed

Podobni oglasi