SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
945 000 €
(6 097 € / m²)
Prodaja
3
2+
155 m²
Lagos

spalnica3
površina155 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Bright Modern Apartment with Marina & Sea Views for sale in Lagos

Ostalo
Starost oglasa: 61 dni
Posodobljeno: 51 dni

Lokacija

Lagos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Exclusive Algarve Villas

Bart van Linden, Sales director

Podobni oglasi