SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
625 000 €
(12 255 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
51 m²
Rua da Torraltinha, Lagos

spalnicaatypical
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Apresentamos-lhe o Condomínio Trindade, um exclusivo empreendimento localizado a 5 minutos da praia, situado na Urbanização da Torraltinha, em Lagos, ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 79 dni
Posodobljeno: 48 dni

Lokacija

Rua da Torraltinha, Lagos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RE/MAX Prestige

Podobni oglasi