SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
380 000 €
(4 750 € / m²)
Prodaja
4
2+
80 m²
Rua do Cemitério, Lagos

spalnica4
površina80 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Wunderschöne Apartments mit zwei Schlafzimmern in Praia da Luz.Appartementen im Bau, in zentraler Lage des Dorfes mit Meerblick und in Strandnähe.Mit ...

Ostalo
Starost oglasa: 338 dni
Posodobljeno: 337 dni

Lokacija

Rua do Cemitério, Lagos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mimosaproperties

Podobni oglasi