SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
398 125 €
(2 844 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
140 m²
Estrada do Carvoeiro, Lagoa

spalnicaatypical
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé à 5 minutes depuis le village de Ferragudo, le Gramacho Residences complexe est le dernier ajout à Pestana Golf Resorts. Surplombant le fairway ...

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Estrada do Carvoeiro, Lagoa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SABINE SOARES

Podobni oglasi