SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
625 000 €
(7 716 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
81 m²
Rua de Vale do Milho, Lagoa

spalnicaatypical
površina81 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Neue 2-Zimmer-Wohnung in exklusivem Resort in Carvoeiro - Große Terrasse, Parkplatz und Luxus-Service
Wir präsentieren Ihnen diese elegante 2-Zimmer-W...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 117 dni
Posodobljeno: 82 dni

Lokacija

Rua de Vale do Milho, Lagoa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CASAS DO SOTAVENTO

Podobni oglasi