SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
2 000 000 €
(5 420 € / m²)
Prodaja
4
2+
369 m²
Rua de Vale do Milho, Lagoa

spalnica4
površina369 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ultra-Luxurious Penthouse in Carvoeiro The penthouse of your dreams in the heart of the Algarve Imagine being just steps away from the golf courses a...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjeOdprt bivalni prostor

Ostalo
Starost oglasa: 184 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Rua de Vale do Milho, Lagoa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

SAFTI

Podobni oglasi