SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
415 000 €
(2 660 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
156 m²
Rua de Vessadas, Guimarães

spalnicaatypical
površina156 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

OFFER OF THE DEED of purchase and sale* and management of the financing process, always with the best solutions on the market.
We present this 4 bedro...

Ostalo
Starost oglasa: 73 dni
Posodobljeno: 73 dni

Lokacija

Rua de Vessadas, Guimarães
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Viver nas Ondas - Mediação Imobiliária

Podobni oglasi