SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
315 000 €
(3 088 € / m²)
Prodaja
3
2+
102 m²
Rua António Sérgio, Gondomar

spalnica3
površina102 m²
kopalnice2+

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua António Sérgio, Gondomar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Predimed

Podobni oglasi