SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
525 000 €
(3 163 € / m²)
Prodaja
4
2+
166 m²
Rua 31 de Janeiro, Funchal

spalnica4
površina166 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O Edifício HINTON fica situado no centro do Funchal junto ao jardim de Santa Luzia, Hinton é um atrativo novo edifício que será composto por 40 aparta...

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Rua 31 de Janeiro, Funchal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

eXp Portugal

Podobni oglasi