SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
785 000 €
(7 136 € / m²)
Prodaja
2
2+
110 m²
Rua das Murteiras, Funchal

spalnica2
površina110 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

On the top floor of this new development in Santa Maria Maior, just five minutes from the center of Funchal, you will find this extraordinary 2-bedroo...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua das Murteiras, Funchal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RealtyOneGroup MNRealty

Podobni oglasi