SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
900 000 €
(5 114 € / m²)
Prodaja
3
2+
176 m²
Vereda Vargem, Funchal

spalnica3
površina176 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

We present this exclusive 3-bedroom apartment in the prestigious Edifício Varino 07, located on Estrada Monumental, close to Fórum Madeira.~~With cont...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Vereda Vargem, Funchal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Domus RS | Mediação Imobiliária

Podobni oglasi