SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
760 000 €
(5 630 € / m²)
Prodaja
3
2+
135 m²
Estrada Monumental, Funchal

spalnica3
površina135 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT569632

Este deslumbrante apartamento em condomínio de luxo oferece uma experiência incomparável de vida à beira-mar, sit...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiModeren slogNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 74 dni
Posodobljeno: 74 dni

Lokacija

Estrada Monumental, Funchal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZOME Funchal

Podobni oglasi