SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
990 000 €
(9 340 € / m²)
Prodaja
2
2+
106 m²
Levada dos Piornais, Funchal

spalnica2
površina106 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamentos disponíveis: Penthouse T2+1 desde 292 m
Com varanda e virados / com vista para o mar
2 Lugares de estacionamento em garagem e arrecadação...

Neopremljen
Starost oglasa: 199 dni
Posodobljeno: 171 dni

Lokacija

Levada dos Piornais, Funchal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Bruno Grilo

Podobni oglasi