SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 060 000 €
(3 883 € / m²)
Prodaja
4
2+
273 m²
Rua Mar e Guerra, Faro

spalnica4
površina273 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

2 Elevadores;Box fechada;Arrecadação;Ar condicionado;Estores elétricos;Som;Aspiração central;Painéis solares e esquentador solar;Rede gás;Cozinha tota...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

VarovanjeLeseni podPloščiceVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaRazgledTerasaKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 489 dni
Posodobljeno: 489 dni

Lokacija

Rua Mar e Guerra, Faro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Predimed

Podobni oglasi