SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 028 200 €
(3 620 € / m²)
Prodaja
4
2+
284 m²
Rua Mar e Guerra, Faro

spalnica4
površina284 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento T4+1 PENTHOUSE novo, com piscina privativa em Faro 2 Elevadores; Box fechada; Arrecadação; Ar condicionado; Estores elétricos; Som; Aspira...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Kuhinjski aparatiVarovanjeLeseni podPloščiceVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaRazgledTerasaOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 496 dni
Posodobljeno: 496 dni

Lokacija

Rua Mar e Guerra, Faro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Predimed

Podobni oglasi