SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
305 000 €
(2 179 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
140 m²
Rua Cidade de Huelva, Faro

spalnicaatypical
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento T4: Excelente exposição solar; Quartos com roupeiro, um deles c/ar condicionado; (2.º piso s/elevador); Cozinha semi-equipada; 1 Casa de b...

Ostalo
Starost oglasa: 331 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

Rua Cidade de Huelva, Faro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

iad Portugal

Podobni oglasi