SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
495 000 €
(5 625 € / m²)
Prodaja
3
2+
88 m²
Avenida 8, Espinho

spalnica3
površina88 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT588452

Intro:
O Espinho Beach Residences é o empreendimento onde irá usufruir do estilo de vida exclusivo com que sempre...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avenida 8, Espinho
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZOME Porto - CEC

Podobni oglasi