SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
260 000 €
(2 203 € / m²)
Prodaja
3
2+
118 m²
Rua de São Caetano, Entroncamento

spalnica3
površina118 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

In the new area of the city of Entroncamento is born the Lux Premium development, with apartments typology T3, with closed garage and excellent levels...

Ostalo
Starost oglasa: 29 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Rua de São Caetano, Entroncamento
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Predimed

Podobni oglasi