SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
165 000 €
(2 292 € / m²)
Prodaja
2
1
72 m²
Rua do Padrão, Elvas

spalnica2
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This 2 bedroom apartment, with a gross private area of 72,39sqm, is located in the historic center of Elvas, providing practical and convenient living...

Ostalo
Starost oglasa: 177 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Rua do Padrão, Elvas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Predimed

Podobni oglasi