SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
55 000 €
(1 019 € / m²)
Prodaja
1
1
54 m²
Rua do Passo, Elvas

spalnica1
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

We present an excellent opportunity in the heart of Elvas' historic center: a property currently used as office space, but with great potential to be ...

Ostalo
Starost oglasa: 176 dni
Posodobljeno: 30 dni

Lokacija

Rua do Passo, Elvas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Predimed

Podobni oglasi