SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
185 000 €
(1 697 € / m²)
Prodaja
3
2+
109 m²
Rua do Padrão, Elvas

spalnica3
površina109 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This T3 apartment, with a gross private area of 108.90sqm, is located in the historic center of Elvas, providing practical and convenient living. Comp...

Ostalo
Starost oglasa: 177 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Rua do Padrão, Elvas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Predimed

Podobni oglasi