SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
375 000 €
(4 518 € / m²)
Prodaja
2
2+
83 m²
Rua da Arrancada, Castro Marim

spalnica2
površina83 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2 Bedroom flat of new construction, located on the ground floor of the Casas de Alcaria Building, in Altura, Castro Marim. With a generous open space...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua da Arrancada, Castro Marim
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Around The Sun

Podobni oglasi