SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
395 000 €
(3 086 € / m²)
Prodaja
3
2+
128 m²
Rua da Arrancada, Castro Marim

spalnica3
površina128 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

3 Bedroom duplex flat of new construction, spread over the 2nd floor and attic of the Casas de Alcaria Building, in Altura, Castro Marim. A unique pr...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua da Arrancada, Castro Marim
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Around The Sun

Podobni oglasi