SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 700 000 €
(15 000 € / m²)
Prodaja
3
2+
180 m²
Avenida Marginal, Cascais

spalnica3
površina180 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Vista mar. estoril7077 é um projeto residencial exclusivo , localizado no Estoril em plena Avenida Marginal, no trecho mais emblemático que liga Lisb...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 496 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Avenida Marginal, Cascais
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MaisConsultores #CapitalNações

Podobni oglasi