SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 600 000 €
(15 116 € / m²)
Prodaja
6+
2+
172 m²
Largo Ostende, Cascais

spalnica6+
površina172 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

3 bedroom apartment Cascais e Estoril presents a refined blend of light, space and contemporary design. Positioned on an upper floor within the Galard...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Largo Ostende, Cascais
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Baerz & Co Luxury Homes International

Podobni oglasi