SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
7 935 000 €
(25 190 € / m²)
Prodaja
4
2+
315 m²
Rua do Banco, Cascais

spalnica4
površina315 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located just 50 meters from the beach, this 4-bedroom penthouse at the Villa Unika condominium in Monte Estoril offers 315 sqm of living space and 160...

Ostalo
Starost oglasa: 20 dni
Posodobljeno: 20 dni

Lokacija

Rua do Banco, Cascais
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agency

Podobni oglasi