SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 550 000 €
(7 452 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
208 m²
Rua Marechal Gomes da Costa, Cascais

spalnicaatypical
površina208 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Geräumige und moderne Wohnung mit ausgezeichneter Lage im Zentrum von Carcavelos.
In einer privilegierten Lage an der Cascais-Linie gelegen, mit hervo...

Ostalo
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

Rua Marechal Gomes da Costa, Cascais
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mercator

Podobni oglasi