SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 800 000 €
(9 045 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
199 m²
Rua de Espinho, Cascais

spalnicaatypical
površina199 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Neue charmante Eigentumswohnung in Zona Prime.
Exklusive Wohnung in einer privaten Eigentumswohnung, sehr gut gelegen im Herzen von Monte Estoril, nur...

Ostalo
Starost oglasa: 248 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

Rua de Espinho, Cascais
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mercator

Podobni oglasi