SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
748 000 €
(7 874 € / m²)
Prodaja
2
2+
95 m²
Rua Combatentes do Ultramar, Cascais

spalnica2
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In a small gated community of 5 apartments, we have this fantastic T2 apartment facing south, thus having a wonderful SEA VIEW, and it is also facing ...

Ostalo
Starost oglasa: 285 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Rua Combatentes do Ultramar, Cascais
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KW Pro Sintra

Podobni oglasi