SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
180 000 €
(5 625 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
32 m²
Largo da Devesa, Braga

spalnicaatypical
površina32 m²
kopalnice1

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Largo da Devesa, Braga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Predimed

Podobni oglasi