SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
349 000 €
(8 116 € / m²)
Prodaja
1
1
43 m²
Avenida Central, Braga

spalnica1
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT588838

Strategically Located 1-Bedroom Apartment in the Centre of Braga!

This apartment is part of a luxury building, f...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Avenida Central, Braga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZOME Braga

Podobni oglasi