Seznam ponudb
15
15
15
300 000 €
(2 727 € / m²)
Prodaja
4
2+
110 m²
Praça Bocage, Braga
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
4
površina
110 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Identificação do imóvel: ZMPT588520
We present this elegant 3-bedroom apartment, located in the very heart of Braga, just steps away from Braga Shopp...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
D - Manj varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
7 dni
Posodobljeno:
7 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Praça Bocage, Braga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.