SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
310 000 €
(2 153 € / m²)
Prodaja
3
2+
144 m²
Rua José Afonso, Braga

spalnica3
površina144 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente oportunidade de investimento: O imóvel encontra-se atualmente arrendado por 1.200€/mês, com contrato que poderá ser renovado neste ano.~~Apa...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rua José Afonso, Braga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engedrix Imobiliária

Podobni oglasi