SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
449 000 €
(3 326 € / m²)
Prodaja
4
2+
135 m²
Rua do Barral, Braga

spalnica4
površina135 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT575166

Apartamento T3 em Fraião / Falperra com garagem fechada para 2 carros.

O empreendimento Falperra Residence está ...

Ostalo
Starost oglasa: 259 dni
Posodobljeno: 259 dni

Lokacija

Rua do Barral, Braga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZOME Guimarães

Podobni oglasi