SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
25 000 €
(373 € / m²)
Prodaja
1
1
67 m²
Rua Dom António Melo e Castro, Borba

spalnica1
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this charming 1-room apartment located in the heart of Borba, Évora, priced attractively at 25,000. With a cozy area of 68m², this used prope...

Ostalo
Starost oglasa: 156 dni
Posodobljeno: 65 dni

Lokacija

Rua Dom António Melo e Castro, Borba
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Porta do Alentejo

Podobni oglasi