SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
280 000 €
(1 000 € / m²)
Prodaja
4
2+
280 m²
Rua dos Maias, Azambuja

spalnica4
površina280 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

APARTAMENTO T4 EM AZAMBUJA   Apartamento T4 com uma área total de 215,00 m2 e área dependente de 65 m2 a que corresponde uma arrecadação e um Terraço....

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Rua dos Maias, Azambuja
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Vantagem Planície

Podobni oglasi