SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
292 000 €
(2 086 € / m²)
Prodaja
2
1
140 m²
Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja

spalnica2
površina140 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento T2 com uma área total de 140 m2, situado na Azambuja. O imóvel está localizado próximo à zona de comércio, serviços e escolas. Inserido ...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Domus RS | Mediação Imobiliária

Podobni oglasi