SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
319 000 €
(2 113 € / m²)
Prodaja
3
2+
151 m²
Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja

spalnica3
površina151 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ FEVEREIRO 2026 Apartamento T3 com uma área total de 151 metros quadrados, situado na freguesia da Azambuja. O imóvel está local...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Domus RS | Mediação Imobiliária

Podobni oglasi