SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
443 200 €
(3 212 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
138 m²
Rua Eça de Queiróz, Aveiro

spalnicaatypical
površina138 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Sublime e elegante apartamento de tipologia T3 situado ao nível do 2º andar, inserido num empreendimento de luxo, no Centro da maravilhosa Cidade de A...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorKuhinjski aparatiNadstropjeHodnik

Ostalo
Starost oglasa: 90 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua Eça de Queiróz, Aveiro
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

A CASA DA JOANA®

Podobni oglasi