SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
329 000 €
(3 739 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
88 m²
Praça da Igreja, Amadora

spalnicaatypical
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mit einer perfekten Balance zwischen Innenkomfort und Außenbereich zeichnet sich diese Immobilie durch ihre großzügige private Terrasse mit 45 m² aus ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Praça da Igreja, Amadora
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Habisale

Podobni oglasi