SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
295 000 €
(4 097 € / m²)
Prodaja
2
1
72 m²
Rua Cidade da Luanda, Amadora

spalnica2
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2-bedroom apartment in a strategic location in Amadora, just minutes from the train station and Hospital da Luz. Ideal for those who value mobility an...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Cidade da Luanda, Amadora
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Nações

Podobni oglasi