SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
295 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
59 m²
Rua do Outeiro, Amadora

spalnicaatypical
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

We present this excellent 2 bedroom flat, fully renovated and furnished, located in the Falagueira area, Amadora - a central location with great acces...

opremljeno
Starost oglasa: 297 dni
Posodobljeno: 297 dni

Lokacija

Rua do Outeiro, Amadora
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NewBroker Master

Podobni oglasi