SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
220 000 €
(3 548 € / m²)
Prodaja
1
1
62 m²
Rua das Telecomunicações, Albufeira

spalnica1
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Aquest encantador apartament ofereix una combinació perfecta de comoditat, funcionalitat i vistes impressionants, tot en una ubicació cèntrica a Albuf...

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Rua das Telecomunicações, Albufeira
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NEW RESIDENCE

Podobni oglasi