Seznam ponudb
14
14
14
225 000 €
(3 689 € / m²)
Prodaja
2
2+
61 m²
Rua de Santa Eulália, Albufeira
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
61 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Identificação do imóvel: ZMPT563478
T1 with excellent areas and sun exposure facing south.
Living room and bedroom with access to the terrace, equipp...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Terasa
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
C - Varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
491 dni
Posodobljeno:
490 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rua de Santa Eulália, Albufeira
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.